Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Telefonické objednávky
774 850 040


esportsTV nový program na Skylinku
27. 9. 2016 dnes bude programová nabídka Skylinku obohacena o další HD progra...
JOJ Family HD nový program na Skylinku
5. 9. 2016 dnes obohatí českou programovou nabídku Skylinku nový televizní pr...
Změna technických parametrů na Skylinku - srpen 2016
10. 8. 2016 dnes dojde k dalšímu kroku, při kterém bude ukončeno vysílání na ...
Markíza International nový program na Skylinku
7. 7. 2016 dnes se základní programová nabídka Skylinku rozšíří o další kanál...
Nové programy a změna parametrů na Skylinku – červen 2016
1. 6. 2016 dnes dojde ke změně parametrů satelitního vysílání u těchto progra...

NOVINKY

27. 9. 2016 dnes bude programová nabídka Skylinku obohacena o další HD program esportsTV. esportsTV je nová, speciální televizní stanice, která se zaměřuje na oblast e-sportu. V průběhu roku nabídne svým divákům více než 1000 hodin živého vysílání z těch největších turnajů e-sportu, a to včetně špičkových profesionálních lig a šampionátů jako je ESL One, Intel® Extreme Masters, Pro League a dalších. Například již 1. a 2. října si budou moci diváci užít živý přenos z největší světové události e-sportu ESL One New York.

5. 9. 2016 dnes obohatí českou programovou nabídku Skylinku nový televizní program JOJ Family HD, který se stane součástí základního programového balíčku Digital. JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přinese to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Diváci se tak mohou těšit např. na československou verzi nejúspěšnější talentové soutěže Česko Slovensko má talent, novou reality show Soudní síň, úspěšné slovenské televizní seriály Naši, Dr. Dokonalý, Doktorka Ema, ZOO, anebo Kdyby bylo kdyby, ale také na nejnovější soutěžně zábavnou show Uhodni můj věk nebo slovenské sitkomy Hoď svištěm, Svět podle Evelyn a Dvojčata. Celková vysílací struktura JOJ Family HD je do značné míry shodná s TV JOJ, a to včetně večerních zpravodajských pořadů. Program je vysílán z části v původním slovenském nebo českém znění a z části s českým dabingem.

10. 8. 2016 dnes dojde k dalšímu kroku, při kterém bude ukončeno vysílání na frekvenci 12 207 MHz. Na této frekvenci dnes vysílají programy AXN, Fishing & Hunting, MTV Europe, Sport 1, NGC Wild HD, NGC HD, Spektrum HD, iConcerts, Brava HD, TV Regina, regionalnitelevize.cz, HBO HD, HBO2, HBO3 a Cinemax. Všechny tyto programy mohou zákazníci naladit na nové frekvenci 12 090.

7. 7. 2016 dnes se základní programová nabídka Skylinku rozšíří o další kanál, Markíza International. Markíza  International přinese divákům pořady vlastní tvorby a bude určena pro diváky mimo území SR. Programová nabídka stanice Markíza International má stejnou programovou strukturu jako televize Markíza. K vidění budou seriály, cestovatelská show, reality show nebo zpravodajství.

1. 6. 2016 dnes dojde ke změně parametrů satelitního vysílání u těchto programů Telka, Smíchov, Wau HD, Minimax/Leo TV a Nova Sport 2 HD, jejichž souběžné vysílání na původních pozicích bude ukončeno v horizontu několika týdnů.

18. 5. 2016 dnes a v následujícím období dojde v několika termínech ke změně parametrů satelitního vysílání u těchto programů  - CS Mini/CS Film/Horor Film, Prima Love, Prima ZOOM HD, Prima Max HD, Prima Comedy Central, TV Barrandov, Kino Barrandov, Šlágr TV, TV 8, Viasat Nature, Viasat Explore/Spice, Viasat History, FilmBox, AMC, Nat Geo Channel, Boomerang, EDGE, The QYOU a Reality Kings. Většinu z těchto programů je možné naladit již nyní, a to s následujícími novými parametry:

29. 4. 2016 provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, informuje o plánovaném ukončení satelitního vysílání třech programů skupiny Nova - Nova Cinema, FANDA a Nova Sport 1 ve standardním rozlišení SD. Diváci mohou tyto programy i nadále přijímat v kvalitnější HD verzi prostřednictvím satelitní televize Skylink, a to v rámci programového balíčku Digital HD.

23. 3. 2016 dnes začaly programy TV Barrandov a Kino Barrandov vysílat paralelně na nových pozicích, přičemž jejich vysílání na původních pozicích prozatím zůstane zachováno. Většina zákazníků Skylinku nebudou muset tyto programy nově ladit, neboť se jedná o pozice, na kterých do 29. 2. 2016 vysílaly slovenské programy Doma a Dajto.

1. 3. 2016 dnes je spuštěn nový programový balíček Skylinku, Smart. Jeho cena je 239,- Kč a bude obsahovat následující televizní programy, viz níže.

3. 2. 2016 - programy s novými parametry satelitního vysílání Crime & Investigation, TV Regina a regionalnitelevize.cz

2. 2. 2016 – dnes obohatí programovou nabídku Skylinku další dva programy, Nova Sport 2 HD a Nova International.

25. 1. 2016 dnes mají zákazníci Skylinku opět k dispozici HD verze programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD, dále pak nový kanál Prima MAX HD a to v rámci balíčku Digital HD (tedy na dekódovacích kartách s uhrazeným Servisním poplatkem a nebo předplaceným libovolným programovým balíčkem).

18. 12. 2015 dnes ve večerních hodinách bude do nabídky balíčku Digital nově zařazena stanice Prima Comedy Central.

01.12.2015 dnes bylo vysílání stanice Minimax rozšířeno o dvě hodiny. To znamená, že nově stanice vysílá od 6:00 do 22:00 hodin.

3. 11. 2015 dnes dojde k ukončení souběžného vysílání trojice programů prémiového balíčku CS TV – Kino CS, Doku CS a Muzika CS. Pro další sledování programů Kino CS, Doku CS a Muzika CS je potřeba jejich nové naladění na satelitním přijímači.

1. 10. 2015 dnes bylo ukončeno vysílání filmového kanálu AXN, který byl zaměřen na akční filmy a seriály. Důvodem je neprodloužení smlouvy mezi dodavatelem  tohoto programu a M7 Group S.A.

15. 9. 2015 již dnes si můžete naladit nový program v HD rozlišení Outdoor Channel HD. Jak je vidět z názvu, jedná se o televizní program s atraktivním obsahem zaměřeným na „outdoorové“ aktivity – rybaření, lov, myslivost, jízdy v terénu a dobrodružné výpravy do divočiny.  Diváci se dostanou do celého světa, aby očima známých osobností a celebrit sledovali a prožívali jejich jedinečná dobrodružství. Seriály jistě ocení dobrodružné povahy, tak i nadšenci, kteří vše raději sledují z pohodlí svého domova.

7. 9. 2015 dnes dojde k zařazení dalšího programu ve vysokém rozlišení HD – Fine Living HD. Tento program již diváci Skylinku znají v jeho SD verzi (nová HD verze přináší stejný obsah). Fine Living HD je program plný zábavy, nápadů a nabízí inspirující mix pořadů o moderním bydlení a profesionální designerské práci z nejrůznějších míst naší planety.

5. 9. 2015 des obohatí programovou nabídku Skylinku nová hudební stanice Barrandov MUZIKA.

12. 08. 2015 - M7 Group S.A., provozovatel satelitní platformy Skylink informuje, že CET 21, spol. s r.o., odpojila vstupní signál programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD distribuovaných přes satelit Astra 23,5°E. Doufáme, že problém bude brzy vyřešen. Do té doby budou HD verze uvedených programů nahrazeny jejich SD verzemi.

31. 07. 2015 - sportovní program Eurosport byl ve své HD verzi dosud dostupný jen zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Zákazníci s nižšími balíčky Mini a Multi mohli tento program sledovat jen v obrazově méně kvalitní SD verzi.

10. 6. 2015 - nově jsou dostupná sluchátka Bose QuietComfort 25 s redukcí okolního hluku pro Samsung Galaxy a nadále pro Apple.

9. 6. 2015 - dnes Vám nabízíme nový ULTRA kompaktní Bluetooth reproduktor od Bose.

2. 6. 2015 – dnes si mohou diváci programových balíčků Digital a Digital HD naladit několik nových českých televizních stanic z produkce TV Barrandov – Barrandov HD, Kino Barrandov, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus, Barrandov Plus HD a jeden slovenský program Doma HD.

1. 5. 2015 - Česká televize spustila ve funkci HbbTV aplikaci, která se týká výhradně hokeje. Tato aplikace obsahuje rozpis zápasů, výsledky, záznamy celých zápasů, sestřihy, tabulky, analýzy atd. Tuto aplikaci umožňují satelitní přijímače TechniSat DIGIT ISIO S a S2, které podporují funkci HbbTV.

30. 4. 2015 – dnes zákazníci Skylinku získají přístup k nové filmové TV stanici Kino Barrandov, která se stane součástí balíčku Digital.

8. 4. 2015 – dnes je dostupný dokumentární a filmový program KinoSvět v balíčcích Digital a Digital HD, a to po celých 24 hodin denně.

4. 3. 2015 - dnes rozšířil Skylink nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení obrazu HD o program The QYOU HD, který přináší na obrazovky atraktivní, inspirující a zábavná videa z internetu. Společnost M7 Group se stala distribuční platformou programu The QYOU HD v Evropě. Program je součástí balíčků Kombi, Flexi 7, Multi HD, HD Plus a Komplet.

25. 2. 2015 - v  minulých dnech začaly některé programy Skylinku vysílat paralelně také na nových pozicích. Jedná se o programy Regionalnitelevize.cz, Animal Planet, JimJam, Brazzers a Discovery Showcase HD. Vysílání těchto programů na původních pozicích bude ukončováno v různých termínech – pro další sledování je potřeba nové naladění na satelitním přijímači. Nové technické parametry pro naladění jsou uvedeny níže.

24. 2. 2015 - doposud byl tento sportovní program dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Od 25. 2. 2015 budou moci tento program sledovat také zákazníci Skylinku s předplaceným balíčkem Multi. Vedle řady sportovních pořadů se diváci mohou těšit zejména na přenosy závodů Formule 1.

23. 2. 2015 – tento týden obohatila programovou nabídku Skylinku nová česká televizní stanice zaměřená na vaření a zdravý životní styl – Mňam TV. Stanice představí vlastní pořady, reality show a přední profesionály z oboru, jako Emanuele Ridi, Marcel Ihnačák a další. Mezi moderátory se objeví například Jan Rosák s vlastní talk show. Stanice bude vysílat 24 hodin denně česky a bude dostupná všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet.

1. 1. 2015 - Koncem roku 2014 zařadil Skylink do své nabídky 7 nových televizních programů s vysokým rozlišením obrazu – ČT 2 HD, Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD. Zařazení těchto programů ale zároveň vyžaduje změny parametrů vysílání některých stávajících televizních programů. Ke změnám parametrů dojde v noci na 13. ledna 2015.

15. 12. 2014 dnes bylo spuštěno testovací vysílání dalšího nového programu ve vysokém rozlišení ČT 2 HD. Řádné vysílání tohoto programu začne počátkem roku 2015. Program bude vysílat 24 hodin denně a bude dostupný všem zákazníkům Skylinku, kteří mají uhrazen Servisní poplatek. V základní programové nabídce Digital, tak zákazníkům Skylinku nabízíme již 12 programů ve vysokém rozlišení HD.

11. 12. 2014 – dnes se rozšířila programová nabídka Skylinku o program RiK, který je prvním kanálem ve slovenském jazyce určený dětem. Pro nejmenší diváky je zde připraven velmi kvalitní program, který děti nenásilně vzdělává, podporuje jejich tvořivost a poučuje je o správném chování ve společnosti. Interaktivní prvky, unikátní design a zajímavý obsah jednoduše vtáhnou dětské diváky do děje.

2. 12. 2014 - dnes si zákazníci budou moci vychutnat v té nejvyšší kvalitě téměř všechny české a slovenské televizní stanice. Skylink rozšiřuje bohatou nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD o dalších 6 programů. K programům ČT1 HD, ČT Sport HD, Nova HD, Prima HD, Nova Sport HD a Markíza HD tak nově přibudou i programy Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD.

01. 12. 2014 - filmová a distribuční společnost SPI International, která v satelitní platformě Skylink provozuje programy FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox HD, FilmBox Family, FilmBox Plus, FightBox HD a DokuBox HD, představuje novinku v rodině filmových kanálů FilmBox. Televizní stanice FilmBox Extra byla od 1. 12. 2014 přejmenována a rebrandována na FilmBox Premium. Změna se tak dotkne prémiového balíčku Mixbox a základního balíčku Komplet, ve kterých je stanice FilmBox Premium nově zařazena. Stanice FilmBox Premium by se měla stát vlajkovou lodí společnosti SPI. Důvodem k přejmenování je zvyšující se atraktivita vysílaného obsahu od hlavních amerických televizních a filmových distributorů.

3. 11. 2014 – dnes rozšířil programovou nabídku Skylinku erotický program Vivid TV Europe. Program bude vysílat 24 hodin denně a bude dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplaceným prémiovým programem Hustler nebo balíčkem Komplet.

15.10.2014 - dnes spouští Česko-slovenská platforma Skylink novou službu Filmbox Live, která umožní všem zákazníkům balíčků Mixbox a Komplet získat zdarma přístup ke stovkám filmů a živému vysílání programů Filmbox, a to prostřednictvím počítačů, mobilních zařízení nebo chytrých televizorů. Služba Filmbox Live umožňuje sledovat filmy, seriály, plus živé vysílání programů Filmbox. Přístupové údaje pro registraci na www.filmboxlive.cz si může každý uživatel balíčku Mixbox a Komplet vyzvednout v Zákaznické zóně Skylink, a to hned na hlavní stránce svého účtu.

1.10.2014 – včera obohatil programovou nabídku Skylinku nový filmový program KINO SVĚT. Program bude vysílat denně od 20:00 do 22:00 a divákům Skylinku bude v těchto dvou hodinách přinášet to nejlepší ze svého programového schéma (filmy, seriály, dokumenty a mnoho dalších pořadů). Program bude dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7, Komplet a prémiovým balíčkem CS Film + CS Mini.

15.9.2014 – tak jako minulý rok i letos jsme se účastnili největšího veletrhu se spotřební elektronikou v Evropě na Messe Berlin. Veletrh byl zaměřen na rozvoj inteligentní komunikaci mezi všemi produkty jakou jsou ULTRA HD a OLED Televizory,ULTRA HD  projektory, satelitní přijímače, AV receivery, stereo zesilovače,  telefony, tablety a chytré hodinky. Náš tým se zaměřil na aktuální produkty, které se týkají našeho obchodu.

22.08.2014 - Nová online verze magazínu Skylink TV nabízí čtenářům pohodlnější čtení díky přehlednému uspořádání článků do tematických záložek. V záložkách najdete vedle aktuálního čísla i všechny starší články a jednoduché hledání pomůže najít přesně ty články, které vás zajímají nejvíce.

25. 6. 2014 – od dnešního dne jsme rozšířili vyzvednutí Vašeho balíčku o více než 70 výdejních míst v celé ČR.

23. 6. 2014 – dnes budou programy - Fine Living, Food Network a MGM - vysílány souběžně také na nových pozicích s novými technickými parametry. Souběžné vysílání těchto programů bude ukončeno 25. 6. 2014 a na původních pozicích nahrazeno informačními obrazovkami.

3.6.2014 - dnes dochází ke změně parametrů vysílání u programu Hustler TV CZ. Uživatelé, kteří využívají funkci FAST SCAN, se tato změna nedotkne.

2. 6. 2014 – zítra obohatí nabídku Skylinku nové programy Fine Living, Food Network a Boomerang, které budou vysílány v kompresním formátu SD/MPEG-4 a budou dostupné všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet. Dále pak program EDGEsport, který bude vysílán ve vysokém rozlišení HD a bude dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet.

7.5.2014 - Dnes obohatil nabídku Skylinku také známý dokumentární program zaměřený na faunu - Animal Planet. Program je dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet.

7.4.2014 byl nově zpřístupněn předplatitelům balíčků Mini a Multi program Eurosport 2 HD, který nahradí původní SD verzi. K tomuto kroku dojde 10. 4. 2014 ráno, kdy bude vysílání programu Eurosport 2 nahrazeno statickou obrazovkou s informací o parametrech pro naladění programu Eurosport 2 HD.

25.2.2014 - Dnes bude do programové nabídky Skylinku zařazen nový erotický program Penthouse. Program je již zákazníkům Skylinku známý, v HD verzi byl dostupný předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet, ale v listopadu 2013 byl nahrazen jiným erotickým programem Hustler HD. Nyní budou v nabídce Skylinku zařazeny oba tyto erotické programy, což jistě nabídku ještě více zatraktivní.

11. 2. 2014 obohatí nabídku Skylinku nový hudební program přinášející největší hity a trendy světové hudby - MTV Hits. Program bude dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet.

7. 1. 2014 - Dnes došlo ke změně kompresního formátu v satelitním vysílání programu Crime & Investigation. Tento program nyní nově vysílá již ve formátu MPEG-4/SD a pro jeho další sledování je proto nutný HD přijímač.

31.12.2013 - Satelitní vysílání se neustále vyvíjí a každá satelitní platforma, musí čas od času udělat významnější změnu vysílacích parametrů. Se změnami bývá spojena potřeba přeladit satelitní přijímače, které nejsou vybaveny funkcí FastScan. Aby se četnost přelaďování minimalizovalo, spojilo se několik potřebných změn do jednoho časového okamžiku.  Jedná se o první významnou změnu technických parametrů po dvou letech.

20.12.2013 – Od dnešního dne začne postupně docházet ke změnám v programové nabídce Skylinku.

5. 12. 2013 - dnes je pro zákazníky Skylinku spuštěna nová služba HBO GO a jako součást oblíbených balíčků HBO Standard, HBO MaxPack a Komplet si ji budou moci zdarma vychutnávat až do konce března 2014.

3.12.2013 - Dnes obohatí programovou nabídku Skylinku filmový kanál Universal Channel. Program bude dostupný zákazníkům s předplacenými programovými balíčky Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

1.12.2013 - Blíží se konec roku a s ním by asi mělo nastat i období pro nás obchodníky i pro Vás zákazníky nejzajímavější. Nicméně, teď před Vánoci došlo k intervenci ČNB na podporu kurzu české koruny. Toto rozhodnutí možná potěší exportéry, ale nás prodejce a Vás jako koncové zákazníky jistě ne.

26.11.2013 - Pokračující proces plánovaného útlumu systému podmíněného přístupu CryptoWorks vstoupí dnes do své závěrečné fáze postupného odpojování programů na dosud nevyměněných dekódovacích kartách.

23. 11. 2013 - Od dnešního dne bude zákazníkům Skylinku zpřístupněn nový erotický program Hustler HD. Program bude dostupný předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet a bude náhradou za původní erotický program Penthouse HD1, který bude součástí nabídky Skylinku do 27. 11. 2013, kdy bude jeho distribuce ukončena. Vysílací doba programu Hustler HD bude stejná jako u programu Penthouse HD, tedy od 00:00 do 06:00. Nový program Hustler HD bude mít odlišnou programovou náplň než stávající prémiový program Hustler - Astra 19,2°E, 12722 MHz, SD/MPEG-4.

05.11.2013 - Satelitní platforma Skylink, společnost M7 Group informuje o rozšíření programové nabídky o řadu maďarských televizních stanic.

1.10.2013 - Měsíc září přinesl velké změny v DVB-T na území hlavního města Prahy a okolí.

12.9.2013 - Zaměstnanci Kvalitní Elektroniky měli tu čest se účastnit největšího veletrhu spotřební elektroniky v Evropě na Messe Berlin. Veletrh byl zaměřen převážně na (SMART communications) chytrou komunikaci mezi všemi produkty jakou jsou ULTRA HD a OLED Televize,ULTRA HD  projektory, satelitní přijímače, AV receivery, stereo zesilovače,  telefony, tablety a v neposlední řadě i chytré hodinky. Zaměřili jsme se na aktuální produkty, které se týkají našeho obchodu.

7.9.2013 – V pondělí dne 9. 9. 2013 začne oficiální vysílání tří programů (skupiny POHODA), tedy programů RELAX, REBEL a RETRO. První dva jsou rozšířeným pokračováním dosavadního programu TV Pohoda a budou volně dostupné všem zákazníkům Skylinku. Program RETRO zákazníci Skylinku již znají pod názvem Retro Music TV a získají ho v rámci balíčku Digital.

1.9.2013 - Společnost M7 Group informuje o novinkách v programové nabídce.

12.8.2013 - Satelitní platforma Skylink zahájí vysílání dvojkanálu ČT:D a ČT art 31.8.2013. V současné době obsahuje tato pozice testovací obrazec, barevné pruhy. Přes den od 6:00 do 20:00 hodin bude vysílat dětský kanál ČT:D a ve 20:00 hodin začne vysílat kulturní kanál ČT art.

17.07.2013 - Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o novinkách a změnách v programové nabídce.

3.7.2013 - Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o změně technických parametrů pro naladění dokumentárního programu Viasat HD.

24.6.2013 – Dnes dojde ke změně programové pozice, na které vysílá TV Barrandov. Diváci, kterým se automaticky nepřeladí jejích set-top-boxy nebo televizní přijímače, si tak signál Barrandova budou muset naladit sami. Podrobné informace se dozvědí na speciální telefonní lince 241 093 654.

10.6.2013 - Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M7 Group informuje o změně technických parametrů pro naladění 6 programů balíčku Mixbox. Dne 7. 6. 2013 došlo ke změně technických parametrů pro naladění 6 programů z tohoto balíčku. Jedná se o programy FightBox HD, DocuBox HD, FashionBox, EroX HD, 360 TuneBox a EroXXX. Důvodem je ukončení provozu bulharské společnosti Satelite BG, která zajišťovala satelitní distribuci těchto programů. Předplatitelé balíčku Mixbox si budou muset tyto programy znovu naladit na svých satelitních přijímačích. Výjimkou jsou majitelé přijímačů vybavených funkcí FastScan, kterým se tyto programy naladí automaticky samy.

3.6.2013 - Poslední den v květnu došlo k programové změně v rámci prémiového balíčku programů Mixbox. Namísto dosavadního erotického programu EroXX HD byl zařazen nový hudební program 360TuneBox. Program 360TuneBox vysílá výběr videoklipů mnoha žánrů v HD kvalitě a je určen zejména pro mladé publikum.

1.6.2013 - Vzhledem k tomu, že je doba uspěchaná dovolte nám představit nové modelové řady Pioneer, kterých je pro rok 2013 poměrně mnoho.

7.5.2013 - Aktuálně jsou k dispozici od konce dubna a začátku května pro uvedené typy Loewe chassis SL155 (ID Connect) /SL220 (Loewe Individual Slim Line) a L2700 a L2710 (OLD Individual Compose) nové software.

13.5.2013 - Minimax - obohatil programovou nabídku Skylinku dalším programem pro děti. Program je určen dětem ve věku od 3 do 7 let a přináší osvědčené animované i hrané seriály a filmy, které děti pobaví a poučí. Minimax bude vysílat od 06:00 do 20:00 a stane se součástí balíčků Mini, Flexi 7, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet.

1.5.2013 - Užijte si pořady v plné HD kvalitě! Programy ČT1 HD, ČT2 HD a ČT sport HD mají vyhrazeny samostatné vysílací kanály ve vysokém rozlišení. Pokud si tyto kanály naladíte na svých HD přijímačích, bez obav si je můžete uložit na předvolbu, na níž očekáváte příjem Jedničky, Dvojky a Sportu České televize.